AnnEvell World of Visage na prestiżowej konferencji kosmetycznej w Lublinie

Z wielką przyjemnością uczestniczyliśmy w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, która miała miejsce 21-22 listopada  w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Uczelnia jest jednym z najnowocześniejszych obiektów dydaktyczno-naukowych w Polsce, oferującą tak bogaty i wysoki poziom nauczania oraz pierwszą w Polsce, która zorganizowała takie przedsięwzięcie . Byliśmy uczestnikami konferencji ,obok  największych firm, placówek szkoleniowo-naukowych,  specjalistów i praktyków kosmetologii w Polsce i na świecie, z którymi także współpracuje uczelnia.

Nasze czynne uczestnictwo w konferencji przybliżyło aspekt istotnej roli wizażysty w świecie kosmetologii, a także pokazało uczestnikom sam warsztat tworzenia wyjątkowych makijaży upiększających i artystycznych. Wielkim wyróżnieniem dla nas stał się fakt, że firma AnnEvell Studio Wizażu, jako jedyna z branży kosmetyki upiększającej, została poproszona o zaprezentowanie uczestnikom najnowszych trendów w makijażu beauty and art na sezon jesień-zima 2013/2014r. Pokaz ten jak i całe warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a w opinii organizatorów i uczestników, były niezwykłą inspiracją dla osób interesujących się wizażem.

Wśród patronatów medialnych imprezy znaleźli się m.in TVP, TVP Lublin i Radio Lublin, którym to nasza firma miała zaszczyt udzielić obszernego wywiadu.

Data publikacji: 27-12-2013

AnnEvell • world of visage