O firmie MakeUp Artist & MakeUp Training

AnnEvell to firma stworzona z zamiłowania do kobiecego piękna, z pasji do kreowania wizerunku. Założycielem i główną wizażystką firmy jest Anna Kościelewska – makijażystka z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy między innymi z klientkami indywidualnymi wykonując każdy rodzaj makijażu, jak również prowadząc liczne szkolenia oraz warsztaty z makijażu dla grup zorganizowanych. Doceniona w Europejskiej Szkole Stylizacji jako jeden z głównych instruktorów wizażu. Współpracuje z marką kosmetyczną APC.

Firma AnnEvell w oparciu o własne autorskie programy specjalizuje się w szkoleniach z zakresu wizerunku biznesowego, dress code’u oraz makijażu służbowego dla reprezentantów, przedstawicieli firm oraz z makijażu profesjonalnego dla klientów indywidualnych.

AnnEvell organizuje liczne sesje zdjęciowe, pracuje przy eventach, reklamach. Współpracując z zespołem profesjonalistów z branży fotograficznej, modowej oraz fryzjerskiej zapewnia kompleksowe wykonanie powyższych usług.

AnnEvell wykonuje makijaże dzienne, wieczorowe, ślubne, artystyczne pracując na najwyższej jakości kosmetykach profesjonalnych i selektywnych marek takich jak: MAC, Rouge Bunny Rouge, Kryolan, Dior, Giorgio Armani, Chanel, Helena Rubinstein, Benefit, Guerlian, Lancome, Mary Kay, L’oreal, Revlon, Vipera, APC i inne. 

AnnEvell • world of visage