Współpraca - Szkolenia z wizażu dla firm

Akademia Berendowicz&Kublin to jeden z wyjątkowych punktów na polskiej mapie fryzjerstwa. Silną stroną B&K jest także sieć salonów własnych, franczyzowych i partnerskich. Fryzjerstwo to sztuka, Fryzjerstwo to pasja, Fryzjerstwo to kreowanie wizerunku, to trzy dewizy które towarzyszą założycielom jednej z najbardziej cenionych w kraju Akademii Fryzjerskiej Berendowicz&Kublin.

Ekskluzywny magazyn docierający do kręgów polityki, biznesu, kultury i nauki.

Fundacja Hotel Przyjazny Rodzinie - Działalnością swoją obejmuje wszystkie hotele które chcą uczestniczyć w programie najwyższego standardu usług świadczonych szczególnie dla rodzin z dziećmi i poddają się audytowi oceny gotowości do przyjmowania w swoje progi rodzin z dziećmi.

HASAO Agencja Szkoleniowo Animatorska - firma działa na rynku eventowym i szkoleniowym, bierze aktywny udział w wielu prestiżowych wydarzeniach sportowych, kulturalnych, integracyjnych na terenie całej Polski. HASAO prowadzi szkołę tańca, choreografii i układów tanecznych (Show Dance, układy tematyczne: lata 70, 80, 90-te, flamenco, taniec celtycki, jazz, modern, broadway, funky, hip-hop, cheerleeding itp.).

CN GROUP – Firma skupiająca swoje działania na typowych dla Agencji Eventowej przedsięwzięciach. Organizacja i realizacja konferencji, szkoleń, opraw artystycznych to tylko część oferty CN Group która swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. W roku 2010 CN Group Sp. Z o.o. została wyróżniona godłem Firma Przyjazna Klientowi. Fabryka Adrenaliny, Event Show, IREKO Konferencje to marki należące do CN Group. Więcej.

TUnŻ Warta S.A. działalnością swoje obejmuje teran całej Polski. Rozbudowana sieć dystrybucji daje możliwość wszystkim klientom łatwy dostęp do placówek Towarzystwa. Przedstawicielami TUnŻ WARTA działającymi na obszarach instytucjonalnych oraz ofertach skierowanych do klientów indywidualnych są agenci powiązani we własnej sieci delegatur, oraz brokerzy, multiagenci i agenci ubezpieczeniowi. Więcej.

Kompass Poland jest częścią światowego koncernu Kompass International z siedzibą we Francji w Paryżu.. Kompass jest liderem w branży informacji biznesowych o firmach, działa w 70 krajach świata. Misją Kompass na cały świecie jest kojarzenie partnerów handlowych.

COFACE jest światowym liderem na rynku ubezpieczeń należności. Ponad 4000 specjalistów codziennie pomaga klientom Coface w blisko 200 krajach podejmować właściwe decyzja na każdym etapie współpracy handlowej.

E-MAKIJAŻ - Ogólnopolski Portal i Magazyn dotyczący mody, urody i zdrowia skierowany w 100% do kobiet. Z portalem współpracują wizażyści, fotografowie, salony kosmetyczne, fryzjerskie, salony SPA. Więcej.

Rodzinna Sieć Hoteli Best Western największa na świecie rodzina hotelowa wielokrotnie zostaje laureatem plebiscytu Best Hotel Award.
W rankingu ogólnopolskiej kategorii "Sieć hotelowa" kilka razy raz zajmuje pierwsze miejsca. Każde wyróżnienie pokazuje, że w oczach polskich gości Best Western jest gwarancją najwyższej jakości usług oraz międzynarodowych standardów. Pracownik wizerunkiem Hotelu - pod takim hasłem budujemy współpracę z AnnEvell. Szczególne zadania skierowane sa do pracowników pierwszej linii. 

EDUKATOR - szkoły policealne, licea dla dorosłych,kursy,szkolenia, korepetycje - Zielonka, Ząbki, Kobyłka, Wołomin

AnnEvell • world of visage